Żłobek Maja i Gucio

Żłobek Koszalin

O nas

Nasze atuty:

Opiekę nad najmłodszymi sprawuje wykwalifikowana kadra pedagogów, spełniamy wszelkie standardy bezpieczeństwa i higieny
Pracujemy w małej grupie dzieci, dzięki czemu możemy poświęcić każdemu Małemu Podopiecznemu maksymalną uwagę i czas. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego Malucha odkrywamy i rozwijamy Jego talenty oraz pomagamy przystosować się maluszkowi do nowej i nieznanej rzeczywistości oraz pokonywać codzienne trudności.

Udzielamy Rodzicom wszelkich informacji na temat postępów naszych dzieci (również telefonicznie praktycznie w każdej chwili w godzinach pracy Żłobka).
kwiatek2
Rodzic w porach przyprowadzania i odbierania dziecka ma swobodny dostęp do szatni, sali zabaw bądź ogródka, skąd odbiera dziecko
kwiatek2
Prowadzimy szeroki wachlarz zajęć wychowawczych i edukacyjnych
kwiatek2
Posiadamy dobrze wyposażoną salę zabaw, w pełni dostosowaną do wieku dzieci oraz część jadalną.

Przy żłobku korzystamy z własnego oddzielonego placu zabaw z wyposażeniem dostosowanym do wieku dzieci

Nasza kadra :

Dbałość o wysoki standard naszych usług, stawia naszej kadrze opiekuńczo-wychowawczej wysokie wymagania co do kwalifikacji zawodowych, jak i umiejętności opieki nad dziećmi. Nasi pedagodzy posiadają wyższe wykształcenie w zakresie pedagogiki opiekuńczo- wychowawczej oraz psychopedagogiki.

Pracujemy w zespole energicznych, kreatywnych i odpowiedzialnych opiekunek rozumiejących potrzeby dzieci, z odpowiednimi kalifikacjami i doświadczeniem w pracy z Maluszkami. Praca z dziećmi to nasza pasja i dlatego z poświęceniem staramy się każdego dnia zapewniać jak najlepsze warunki dla rozwoju naszych maluszków. Staramy się również, aby rozstanie z Rodzicami dla naszych maluszków odbywało się jak najlepiej.

Nasze ,,Ciocie Żłobkowe” w sposób fachowy i kompetentny starają się jak najlepiej urozmaicać czas spędzany z dziećmi. Dni wypełnione są zabawami edukacyjnymi, zajęciami rytmiczno-ruchowymi oraz zabawami indywidualnymi aktualnie interesującymi dzieci, rozwijającymi ich wyobraźnie.

W naszym Żłobku grupa dzieci jest kameralna (max. 15 dzieci) dzięki czemu możemy do każdego dziecka podchodzić indywidualnie. Staramy się tworzyć przyjazną i domowa atmosferę oraz poczucie bezpieczeństwa.

Kalendarz

  czerwiec 2022
  P W Ś C P S N
  « cze    
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  27282930  

gucio

maja

@ 2017 Żłobek Maja i Gucio

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress